Skuteczna optymalizacja podatkowa

Płacisz podatki prawda? Każdy płaci. Jak mówi amerykańskie powiedzenie „Nic nie jest pewne, prócz śmierci i podatków”. Polska ma jedno z najbardziej skomplikowanych praw podatkowych na świecie. Nic dziwnego, że większość Polaków ma trudności z tym, by się w nim połapać i by nie płacić więcej niż trzeba. Pomogę zadbać o skuteczną optymalizację podatkową.

Poproś mnie o pomoc w przeanalizowaniu Twojej sytuacji. Wraz z moim zespołem sprawdzimy co można zrobić, byś płacił niższe podatki i jednocześnie więcej zostawało Ci w kieszeni. Doradzimy jak zadbać o optymalizację podatkową i sprawdzimy:

- w jakich sytuacjach możesz ubiegać się o zwrot podatku;

- jakie poczynić inwestycje, by najbardziej się to opłacało pod względem podatkowym;

- jak zoptymalizować Twoją księgowość;

- jakie wprowadzić zmiany, byś płacił niższe podatki,

- z jakimi biurami rachunkowymi współpracować.

 

Dlaczego jesteśmy w stanie dobrze Ci doradzić?

Ukończyłam studia na kierunku Rachunkowość i Finanse oraz Ekonomia i zajmuję się branżą finansową od ponad 20 lat. Sama prowadzę biznesy, stąd wiem, co jest ważne w praktyce i jak to faktycznie działa. Ponadto jestem inwestorem. Sprawdziłam na wielu płaszczyznach jak wprowadzać zgodne z prawem optymalizacje podatkowe i księgowe. Robię to z wielkim zaangażowaniem, bo świat finansów mnie fascynuje. Wiem, że każdy ma inną sytuację i wymaga unikatowego podejścia. Zależy mi na tym, aby moim klientom zostawało więcej w kieszeni w sytuacjach, w których nie muszą wydawać pieniędzy np. na podatki.

 

Całościowe wsparcie doradcze

Prócz mojej wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu mogę Ci zaproponować pomoc mojego zespołu. W mojej kancelarii współpracuję z ekspertami z dziedziny finansów, ubezpieczeń i inwestycji. Daję Ci też wsparcie radcy prawnego i prawnika. Chcę Ci pomagać kompleksowo tak, by to, co Ci proponuję sprawdzało się na wielu płaszczyznach Twojego życia i biznesu.

 

Umów się na spotkanie ze mną. Przyjrzymy się Twoim podatkom i księgowości. Sprawdzimy co da się zoptymalizować, by więcej zostawało w Twojej kieszeni.