Izabella Grabska

Stworzyłam Kancelarię Finansową Vivamus po to, by pomóc Ci zadbać o Twoje finanse osobiste i wspierać rozwój Twojego biznesu. Wiem jak ważne jest troszczenie się o przyszłość finansową i swoje bezpieczeństwo, a także zapewnienie spokoju naszym najbliższym. W Kancelarii współpracuje ze mną zespół doświadczonych i kompetentnych doradców, którzy tak jak ja, lubią pomagać innym.

Pomoc ludziom w realizacji marzeń i pasji to moja życiowa misja. Jestem specjalistką w błyskawicznym podejmowaniu decyzji i wprowadzaniu spektakularnych zmian w życie zarówno swoje, jak i klientów, z którymi współpracuję. Sama wdrożyłam w swoje życie wiele usprawniających rozwiązań, które dały wyjątkowe efekty zarówno na podłożu osobistym jak i biznesowym. Moją motywacją jest radość klienta z proponowanych mu rozwiązań i to, że jego życie staje się lepsze.

„Kobieta energiczna, zdecydowana i ambitna, o dużej wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Biznes i finanse to obszary, w których jest absolutną profesjonalistką.” – tak mówią o mnie Ci, którzy mnie znają i ze mną współpracują.

Swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm i w branży finansowej wspieram klientów w ich planach i decyzjach. Wszystko opieram na kompleksowym wykształceniu. Ukończyłam Uniwersytet Gdański na kierunkach: Ekonomia, organizacja i zarządzanie transportem oraz Rachunkowość i Finanse. Dodatkowo kształciłam się w Akademii Finansów w Warszawie zdobywając wiedzę w zakresie ubezpieczeń. Ponadto jestem absolwentką kierunku Coaching na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Założyłam organizację coachingową REALM International Coaching Experts. Jestem członkiem Forum Mentorów i certyfikowanym Masterem metody badania motywacji Reiss Motivation Profile. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach poszerzających kompetencje, związanych zarówno z biznesem, jak i rozwojem osobistym. Skrupulatnie dobieram formy doskonalenia tak, by móc jak najlepiej wykorzystać je we wspieraniu moich klientów.

Cieszy mnie, że podróże, które są moją pasją i inspiracją do podejmowania codziennych wyzwań, mogę łączyć z biznesem.