Ubezpieczenie firmowe - bezpieczeństwo dla biznesu

Wielu przedsiębiorców traktuje swoje firmy bardzo personalnie. Najczęściej poświęcają im większość swojego życia i mają sentyment jak do „własnych dzieci”. Też tak masz? Jest zatem ważne dla Ciebie to, by firma mogła się rozwijać pewnie i jej majątek był bezpieczny. Sprawdź co da Ci ubezpieczenie firmowe.

 

Ważne byś prowadził biznes bezpiecznie dla swoich klientów i pracowników

Wszelkie działania firmy z pewnością zabezpieczy dobrze dobrana polisa OC (odpowiedzialności cywilnej). Jeśli jesteś stomatologiem, prowadzisz gabinet kosmetyczny, remontujesz mieszkania, czy masz linię produkcyjną, to Twoi klienci jak i pracownicy są narażeni na wyrządzenie szkody sobie lub innym. Wyobraź sobie, że podczas zabiegu Twój pacjent lub klient zostaje zarażony chorobą, która powoduje spory uszczerbek na jego zdrowiu lub życiu. Wówczas to Twoja firma może zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Czasami sumy zasądzonych odszkodowań są tak duże, że mogą prowadzić nawet do bankructwa. Po co masz narażać na takie problemy swoją firmę?

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi zabezpieczenie w postaci polisy OC. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowania, a Ty nie musisz się martwić koniecznością płacenia renty poszkodowanemu.

Jaką polisę wybrać i na jakie zapisy zwrócić uwagę, by zabezpieczyć swoją firmę od niechcianych i nieprzewidzianych zdarzeń? Zaufaj mojej znajomości produktów ubezpieczeniowych i wieloletniemu doświadczeniu. Podpowiem co będzie najlepsze dla Twojego unikalnego biznesu. Umów się na spotkanie.

 

Zabezpiecz majątek firmy byś mógł spokojnie działać

Majątek firmy to często budynki, maszyny, samochody dostawcze, czy auta handlowców. Bez tego firma nie jest w stanie dobrze funkcjonować. Wyobraź sobie, że nagle Twoja linia produkcyjna staje, bo zepsuła się część maszyn. Zlecenia z klientami podpisane, w umowach dotkliwe klauzule za opóźnienia w dostawie, a naprawa niestety trwa i trwa. Takie sytuacje nie są do przewidzenia. Możesz zabezpieczyć swój biznes odpowiednią polisą tak, by w podobnych przypadkach tracić jak najmniej i uchronić firmę przed długami czy upadłością.

Opowiedz mi co robi Twoja firma, a ja dobiorę odpowiednią polisę do Twojej sytuacji. Wszystko po to, by prowadziło Ci się biznes bezpiecznie.