Ubezpieczenie majątkowe

Każdy z nas coś posiada. Może być to dom, mieszkanie, samochód, cenne przedmioty i inne rzeczy stanowiące majątek. Tak samo jak dbasz o nie sprzątając, myjąc, wymieniając to co się zużyło, tak samo dobrze jest zadbać o bezpieczeństwo Twojego majątku na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie majątkowe.

 

Zabezpiecz to co jest dla Ciebie cenne

Takim zdarzeniem może być włamanie, kradzież, zalanie, czy niepożądane działanie innych sił wyższych. Na to ani nie mamy wpływu, ani nie możemy tego przewidzieć. Ponadto najczęściej to co posiadasz jest cenne i wiązało się ze sporymi wydatkami. Wszelakie naprawy i remonty zazwyczaj są kosztowne i może się okazać, że nie zawsze dysponujesz odpowiednim kapitałem, by się o to zatroszczyć. Wówczas właśnie ratuje całą sytuację polisa ubezpieczająca Twój majątek. Warto ją posiadać.

Zapraszam Cię do tego byśmy spotkali się i byś opowiedział mi co jest dla Ciebie ważne. Znajdę dla Ciebie najlepsze dostępne na rynku ubezpieczenie majątkowe i zadbam, by polisa posiadała istotne dla Ciebie zapisy.

 

Co z wyrządzeniem szkody innym?

Chociażbyśmy nie wiem jak byli ostrożni i nie wiem jak wytrwale uczyli nasze dzieci tego samego, to zawsze może zdarzyć się sytuacja, w której niechcący wyrządzimy komuś szkodę.

Jeśli posiadasz dzieci to wiesz jak bardzo potrafią być one ruchliwe. Często oddają się zabawie bez reszty i wówczas właśnie łatwo o przypadkowe nieszczęście. Chociażby np. jeżdżąc rowerem po podwórku mogą niechcący wpaść na kogoś i ten ktoś niefortunnie się przewróci i złamie nogę lub rękę, może rozpędzone dziecko wjedzie rowerem w ogródek sąsiada i niechcący uszkodzi meble ogrodowe lub ogrodzenie. Takich przykładów może być wiele.

W takich sytuacjach przydaje się ubezpieczenie OC, które pokryje wyrządzone szkody, a Ty nie będziesz musiał martwić się skąd nagle masz wziąć na to pieniądze, gdy czekają Cię właśnie inne wydatki .

 

Spotkajmy się, by sprawdzić jaka polisa będzie chroniła Cię najlepiej. Wspólnie wybierzemy najlepsze ubezpieczenie majątkowe.