Polisy inwestycyjne

Chcesz czuć się bezpiecznie, zadbać o swoją przyszłość i najbliższych? A może masz inne cele i marzenia, które chciałbyś zrealizować? Polisa inwestycyjna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 

Co można zyskać dzięki polisom inwestycyjnym?

Przede wszystkim zyskujesz możliwość pomnożenia kapitału. Nie tylko odkładasz na określony cel jak na przykład okres, gdy Twoje dzieci pójdą na studia, emerytura, czy dożycie. Odkładane pieniądze dodatkowo inwestujesz. Eksperci zajmują się Twoimi pieniędzmi w taki sposób, by je pomnażać. Ty nie przeznaczasz swojego czasu na uczenie się inwestowania, robią to za Ciebie specjaliści. Oszczędzasz nie tylko czas, a dodatkowo Twój kapitał pomnaża się i rośnie.

 

Większy zysk dzięki polisom inwestycyjnym

Tego typu polisy mogą dawać większy zysk niż tradycyjne ubezpieczenie na życie i dożycie. Z większym zyskiem, niż zazwyczaj, wiąże się wyższe ryzyko. Jest to zatem rozwiązanie dla Ciebie, jeśli jesteś w stanie wliczyć ryzyko w swój plan inwestycji, a jednocześnie chcesz większego zysku. Nie jesteś jednak gotowy na samodzielne inwestowanie na giełdzie czy w inne instrumenty finansowe, które najczęściej wymagają fachowej wiedzy. Powierzasz inwestycje ekspertom i to oni w Twoim imieniu troszczą się o pomnażanie Twojego majątku.

 

Jakie jeszcze korzyści daje polisa inwestycyjna

Możesz wybrać cel takiego ubezpieczenia. Niekoniecznie musisz zbierać na emeryturę lub zabezpieczenie najbliższych na wypadek swojej śmierci. Polisa inwestycyjna daje Ci możliwość wybrania celu na jaki chcesz odkładać i mnożyć swoje środki.

 

Jaki cel ubezpieczenia wybrać?

Możesz taką polisę założyć na czas studiów swoich dzieci, aby mieć pewność, że będziesz mógł je wspierać finansowo w ich starcie w dorosłość. Możesz też zaplanować podróż życia i oszczędzanie na ten cel połączyć z mnożeniem kapitału poprzez ubezpieczenie inwestycyjne. Być może masz pomysł na biznes i chciałbyś odłożyć pieniądze tak, by wystartować z dobrym zabezpieczeniem finansowym? Możliwości jest wiele, tyle ile pomysłów i potrzeb.

Napisz do mnie o tym jaki masz pomysł na odkładanie kapitału i jakie marzenia chcesz spełnić. Wspólnie zaplanujemy proces inwestycji i gromadzenia środków na ten cel.