Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne chcesz ubezpieczyć się na wypadek choroby i interesuje Cię ubezpieczenie na życie. Bardzo słusznie! Taka forma ubezpieczenia to absolutnie podstawa, by czuć się bezpiecznie i zadbać o swoje spokojne życie i najbliższych.

 

Dlaczego warto zabezpieczyć się na wypadek choroby?

Wyobraź sobie sytuację, w której dobrze zarabiasz, kupiłeś piękny dom na kredyt, a Twoje dzieci posyłasz na naukę tenisa i gry na fortepianie. To kosztuje. Twoje zarobki są w stanie jednak pokryć wydatki Twojej rodziny tak, by żyło Wam się dobrze. Pewnego dnia ulegasz wypadkowi. Pirat drogowy wjeżdża w Twój samochód i niestety skutki tego zdarzenia powodują, że nie możesz już wykonywać swojej pracy. Jesteś częściowo sparaliżowany i tracisz dotychczasowe źródło dochodu. Nie jesteś w stanie podjąć pracy zarobkowej, która pokryje wszystkie potrzeby Twojej rodziny, a Twój współmałżonek zarabia za mało, by temu samodzielnie sprostać.

 

Ubezpieczenie na życie to bezpieczeństwo Twoich bliskich

Kredyt pozostaje niespłacony, koszty leczenia i rehabilitacji są przeogromne, musisz dostosować Twój dom do poruszania się na wózku, a Twoje dzieci rosną i ich potrzeby także. Nagle okazuje się, że brak zdrowia przynosi kolejne problemy takie jak niespłacone należności, zmęczonego współmałżonka pracującego za dwóch, powody do kłótni i kolejnych zmartwień. Twoje piękne życie staje się trudne. 

Podobna sytuacja może Cię spotkać, gdy zapadniesz na ciężką chorobę, która odbierze Ci siły do pracy, a tym samym możliwość zarobku. Jednocześnie dojdą niemałe wydatki związane z leczeniem. Czy wiesz, że jeden pobyt w szpitalu związany z leczeniem ostrej białaczki to koszt nawet 40 tys. zł? W takich sytuacjach ratuje Cię ubezpieczenie na życie i zdrowie.

Obecnie jest mnóstwo ofert ubezpieczeniowych na rynku, a każdy przypadek jest inny. Mając wiedzę na temat dostępnych ubezpieczeń na życie i zdrowotnych podpowiem, który najlepiej pasuje do Twojej sytuacji i który najpełniej Cię zabezpieczy. Sprawdź kiedy możemy się spotkać klikając tutaj.