Jak prowadzić finanse firmy?

Potrzebujesz wsparcia finansowego w budowie lub rozwoju swojego biznesu? Szukasz najlepszego produktu kredytowego dla swojej firmy? Chcesz dobrze dbać o finanse firmy? Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją biznesową działalność, czy masz już spore doświadczenie na rynku, znajdę dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

Co zyskują finanse firmy z pomocą doradcy finansowego?

Przede wszystkim nie marnujesz swojego czasu na spotkania w wielu bankach i poszukiwanie najlepszej oferty. Gdy pomaga Ci doradca finansowy, to na spotkanie umawiasz się w jednym miejscu. Omawiamy sytuację i potrzeby Twojej firmy, analizujemy wymagania oraz możliwości i wybieramy najlepszy produkt. Negocjowanie warunków zostawiasz mnie. Zrobię to w Twoim imieniu. Powierzając mi swoje interesy korzystasz z mojego wieloletniego doświadczenia i kontaktów biznesowych jakie posiadam w instytucjach finansowych. Zyskujesz zatem podwójnie.

 

Co jeszcze możesz zyskać?

O tym, czy kredyt zostanie przydzielony, czy też nie, decyduje bank. Możesz jednak mieć wpływ na to jakie ostatecznie warunki pojawią się w umowie kredytowej. Małe i średnie przedsiębiorstwa najczęściej mają mniejszą możliwość wpływania na duże instytucje finansowe niż wielkie korporacje. Powierz mi reprezentowanie Twoich interesów przed bankiem, a wynegocjuję warunki spersonalizowane do potrzeb Twojej firmy, byś mógł ją rozwijać.

 

Kredyty firmowe to bardzo zróżnicowane produkty

Banki często są w stanie dać preferencyjne warunki kredytowe podmiotom gospodarczym. Jeśli dochody i płynność finansowa firmy są dobre, wówczas można ubiegać się o uzyskanie pożyczki. Jest sporo możliwości kredytowych w zależności od wysokości sumy jaką chcesz uzyskać i od zabezpieczeń, których wymagają banki. Zastanowimy się wspólnie jakie rozwiązania są dla Ciebie najbardziej korzystne i najmniej obciążą firmowy budżet. Moja znajomość rynku finansowego pozwoli Ci szybko rozeznać się w dostępnych rozwiązaniach.

 

Kompletowanie dokumentów nie musi być trudne

Banki lubią wszystko dobrze sprawdzić zanim udzielą kredytu. Do takiej weryfikacji potrzebny jest szereg dokumentów, które udowodnią dobrą kondycję Twojej firmy i sprawią, że bank Ci zaufa. Pomogę w zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentów. Doradzę także jak je przygotować, by zyskać zaufanie instytucji finansowych.

 

Leasing na samochody i maszyny może pomóc rozwinąć biznes

Leasing to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz samochodów dla handlowców, maszyn do produkcji, czy floty transportowej. Nie jest potrzebne finansowanie wszystkiego przy zakupie. Przedstawię Ci możliwości dostępne na rynku i wspólnie wybierzemy dla Ciebie najlepszą opcję. Wszystko po to, by Twoja firma mogła działać bez ponoszenia niepotrzebnych wydatków.

Umów się ze mną na spotkanie. Zastanowimy się jak możemy rozwinąć Twój biznes!