Dobry doradca finansowy 

Planujesz zaciągnięcie kredytu hipotecznego, czy kredytu gotówkowego? Chcesz wybrać najlepszą opcję na rynku, więc szykujesz się do sprawdzenia ofert różnych banków. Sprawdź co może dla Ciebie zrobić dobry doradca finansowy.

 

Najlepszym pomysłem jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego

Chętnie przeprowadzę Cię przez cały proces zaciągnięcia kredytu w taki sposób, byś dostał najlepszą na rynku ofertę. Wyręczę Cię ze żmudnych poszukiwań propozycji banków, zadbam o przygotowanie niezbędnej dokumentacji i przede wszystkim podpowiem, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna. Zamiast marnować swój cenny czas na wiele rozmów w wielu bankach powierz wszystko mnie, a ja zrobię to za Ciebie.

 

Co jeszcze możesz zyskać?

Jako ekspert działający na co dzień w branży finansowej znam oferty banków, możliwości kredytowe w różnych sytuacjach, najlepszych specjalistów w bankach, a także wiem na czym polegają procedury, co jest niezbędne i ile zajmie to czasu. Mam także większe możliwości negocjacyjne z bankiem niż klient indywidualny. Mogę zatem wynegocjować dla Ciebie lepsze warunki kredytowe niż gdybyś robił to sam.

Dlaczego lepiej rozmawiać z doradcą finansowym niż z bankiem?

Pracownicy banku wykonują swoją pracę zgodnie z wytycznymi, które dostają od przełożonego. Mają zatem dbać o interesy banku. Doradca finansowy nie pracuje dla żadnego z banków, jest zatem w stanie bezstronnie wybrać dla Ciebie najlepszą ofertę z wszystkich dostępnych na rynku. Doradca finansowy reprezentuje Ciebie, a zatem dba o Twoje interesy. Jest różnica, prawda?

Umów się na bezpłatną konsultację, a przedstawię Ci najkorzystniejsze dla Ciebie opcje i razem zaplanujemy Twój kredyt.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Umawiamy się na spotkanie. Mówisz mi do jakich celów potrzebujesz zaciągnąć kredyt. Analizujemy Twoją sytuację i Twoje możliwości, sprawdzamy jakie spełniasz wymogi i jakie działania są niezbędne do otrzymania kredytu.

Drugim etapem jest wybór najdogodniejszej dla Ciebie oferty. Weryfikujemy jakie rozwiązanie są najlepsze dla Twoich możliwości. Każda sprawa jest unikatowa, zatem podchodzę do Twojej sytuacji bardzo indywidualnie.

Kolejnym krokiem jest zadbanie o to, by wynegocjowane dla Ciebie warunki kredytowania były faktycznie odczuwalne. Dopilnuję, by zapewnione przez bank opcje zostały dotrzymane i byś uzyskał pozytywną decyzję kredytową. Sprawdzam za Ciebie wszystkie zapisy umowy i towarzyszę Ci w trakcie jej podpisywania, byś miał pewność, że wszystko jest tak jak trzeba.

Teraz czeka na Ciebie kapitał i możesz realizować swoje zamierzenia. Ty jesteś zadowolony, a ja mam satysfakcję z tego, że mogłam Ci pomóc.

Wyobraź sobie teraz, że to wszystko masz robić sam nie znając się na finansach. Po co masz marnować czas na wizyty w różnych bankach, analizowanie dokumentów, sprawdzanie zapisów umowy, próby negocjacji? Wystarczy jedno spotkanie ze mną, byś miał dostęp do wszystkich ofert na rynku i byś otrzymał wsparcie w ich analizie i wyborze, przejściu przez procedury, gromadzeniu niezbędnej dokumentacji i sprawdzaniu zawiłych zapisów umowy a finalnie podpisaniu najkorzystniejszej dla Ciebie umowy. Z przyjemnością Ci w tym pomogę. Umówmy się na bezpłatne spotkanie.